DZIECINIEC - 2018
2018-08-03
W pierwszym tygodniu dzieci miały okazję wykazać swe umiejętności informatyczne podczas zajęć przygotowanych przez „Cyberkademię”. Następnie pojechaliśmy na Skansen gdzie mogły poznać sposób wyrabiania masła, pieczenia chleba i zrobienia prania – bez pralki . Nie ominął ich również pobyt w Parku Krasnala w Nowej Soli wraz z licznymi atrakcjami, m.in. zwiedzaniem mini zoo. Nie zabrakło również codziennych ćwiczeń w rytm muzyki, które prowadziła pani Agnieszka. Drugi tydzień rozpoczął się niemal hardkorowo wyjazdem do Bogilu. Pot lał się strumieniami, ale dzieci nie zwalniały nawet na chwilę. Oprócz zabawy, ważna była też przekazana wiedza – dzieci spotkały się z przedstawicielami Sanepidu i Policji. Podczas różnych konkurencji i pogadanek dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat „Bezpiecznych wakacji” nie tylko nad wodą, ale także w górach, lesie czy na własnym podwórku. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowywały dzieciom posiłki - smaczne obiadki!
Dzieciniec bez kina? – niemożliwe…, kino bez Mc Donalda? – również nierealne … Podczas wycieczki do Zielonej Góry obejrzeliśmy projekcję bajki „Książę Czaruś”. Happy Meal napełnił głodne brzuszki . Czar prysł… Dzieciniec dobiegł końca. Podczas uroczystego zakończenia dzieci otrzymały skromne upominki, wystąpiły z tanecznym przedstawieniem i pożegnały się z opiekunami. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że nasze dzieci mogły tak atrakcyjnie i mile spędzić wakacyjny czas.
liczba odwiedzin: 228527 online: 1
Copyright © Obra. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
Strona główna
Kontakt