Budżet obywatelski gminy Wolsztyn na 2023 r.
2022-09-16

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami została uruchomiona nowa platforma do zarządzania budżetem obywatelskim pod adresem  


Głosuj tutaj: https://budzetobywatelski.wolsztyn.pl


Głosowanie zostanie przeprowadzone wyłącznie w formie elektronicznej w dniach od 15 do 30 września 2022r. pod w/w adresem.

 

Każdy mieszkaniec może głosować tylko raz, we własnym imieniu, w jednym głosowaniu na projekty inwestycyjne i projekty nieinwestycyjne.  Podczas jednokrotnego głosowania można oddać maksymalnie 2 głosy, z czego maksymalnie jeden głos na wybrane zadanie inwestycyjne i maksymalnie jeden głos na wybrane zadanie nieinwestycyjne.

Oznacza to, że można głosować oddając:

  • jeden głos na zadanie inwestycyjne oraz jeden głos na zadanie nieinwestycyjne, lub
  • jeden głos na zadanie inwestycyjne bez głosu na zadanie nieinwestycyjne, lub
  • jeden głos na zadanie nieinwestycyjne bez głosu na zadanie inwestycyjne.

 

W celu oddania głosu należy zaznaczyć wybrane projekty, uzupełnić wymagane dane i podać numer telefonu komórkowego. Na podany numer zostanie wysłany SMS z kodem potwierdzającym głos. Dopiero po wprowadzeniu kodu aktywacyjnego głos zostanie zapisany w systemie. Z jednego numeru telefonu można zagłosować 1 raz. Głosujący nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

 

Dodatkowym miejscem publicznego dostępu do internetu, celem umożliwienia oddania głosu w sposób określony wyżej, będzie Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Wolsztynie, w którym można będzie zagłosować w godzinach pracy urzędu.

 

Szczegółowych informacji na temat głosowania udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Wolsztynie: Emilia Piątyszek, Robert Papierowski, tel. 68 3474535.

 

Zachęcamy do udziału w głosowaniu!

liczba odwiedzin: 993590 online: 1
Copyright © Obra. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
Strona główna
Kontakt